A munkaerő-piacon folyamatosan felmerülő igény jelenik meg a képzett szakemberek keresése iránt. A jó munkaerőt megtalálni nehéz folyamat, megtartani azonban még nehezebb. Kollégáimmal azon dolgozunk, hogy a kis-, közép-, nagyvállalatok számára megtaláljuk a legjobb munkaerőt, munkavállalóink részére pedig azt a munkaadót, amelyik leginkább szolgálja hosszú távú érdekeit/terveit.

De mi is az a munkaerő-kölcsönzés?

A munkaerő-kölcsönzés egy olyan foglalkoztatási forma, ahol a foglalkoztató (Kölcsönvevő) helyett a munkaerő-kölcsönző cég (Kölcsönbeadó/Munkáltató) köt munkaszerződést a munkavállalóval és végzi a munkaügyi adminisztrációt, de a foglalkoztató cégnél történik a munkavégzés és az ehhez tartozó irányítás, ellenőrzés is a foglalkoztató kezében van, tehát ő határozza meg pl. a munkaidőt, munkarendet, ebédidőt, elvégzendő feladatokat.

A kölcsönbeadó és a kölcsönvevő között polgári jogi jogviszony keletkezik, míg a kölcsönbeadó és a munkavállaló között munkajogi jogviszony (munkaszerződés) jön létre.

Vállalkozásunk az elmúlt években folyamatosan növelte a kölcsönzött munkavállalók létszámát, hiszen számos iparágból választott bennünket beszállító partneréül, a kis és közepes méretű vállalkozásoktól kezdve a több ezer fős multinacionális vállalatokig, ami által a lehető legszélesebb körben szereztünk tapasztalatot a munkaerő-toborzás, kiválasztás, valamint kölcsönzés területén, így a betöltött munkakörök is bővültek.

Partnereink számára az alábbi munkakörökhöz biztosítunk tapasztalt, szükség/igény szerint tesztelt és bevált munkaerőt: Lakatos, Hegesztő, CNC esztergályos, Gépi forgácsoló, Festő, Lángvágó, Betanított munkások/Gyártósori szerelők

Miért pont a Zeitarbeitplus?

  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég vagyunk
  • Gyorsabb, az ügyfélre szabott munkaerő toborzást nyújtunk
  • Teszteljük a munkakörre szabott jelöltet
  • Magas beválási aránnyal dolgozunk
  • A jogszabályoknak megfelelően működünk
  • Teljes munkaügyi és személyzeti háttérrel rendelkezünk
  • Üzemorvosi vizsgálatot végeztetünk (?).

Válasszon bennünket, amennyiben költségeit gazdasági megfontolásból/okokból optimalizálni szeretné, ugyanis a munkaerő-kölcsönzés szolgáltatási díját költségként elszámolhatja, a kölcsönzött munkaerő nem jelenik meg a létszámban, Önnél nem bérköltségként keletkezik.

A munkaerő-kölcsönzés számos előnnyel bír az Ön számára, hiszen segítségével, Ön mentesül a munkaügyi adminisztratív teendőktől, az álláshirdetés költségeitől, a kiválasztás hosszadalmas időigényes procedúrájától és az igényelt végzettségű munkaerő szinte azonnal az Ön rendelkezésére áll. Saját munkavállalói létszámának bővítése nélkül növelheti kapacitását, ezáltal a szükséges feladatokat/megrendeléseket határidőre tudja teljesíteni, illetve pontosan meg tudja tervezni költségeit az időszakos termelésingadozáskor.

Amit mi vállalunk:

  • Munkaerő keresésének és kiválasztásának lebonyolításának minden költségét.
  • A kölcsönzött dolgozók teljes munkaügyi adminisztrációját (munkaszerződés megkötése, felbontása, bérszámfejtés, bérutalás, bérjegyzék kiadása, hatósági bejelentések, adatszolgáltatás elvégzése).
  • A munkavállalók a kölcsönadó cég állományában maradnak, alkalmazza a dolgozókat, viseli a bérekre rakodó közterheket és egyéb kiadásokat, így csökkennek a szabadságolások és táppénzes állományok negatív hatásai is.
  • A kölcsönzött munkaerő pótlása, akár egy (?) nap alatt megoldható, a pótlásról természetesen mi gondoskodunk.
  • A kölcsönzött dolgozók létszáma, szakmai összetétele az Ön igényei szerint rugalmasan változtatható, és ebben is folyamatosan Ön mellett állunk és kiszolgáljuk igényeit.
  • A foglalkoztatás jogszabályi környezetének változásait naprakészen követjük, Önnek ezzel nincs teendője.
  • A munkaerő-kölcsönzés időtartamát és konstrukcióját (létszám, elszámolások gyakorisága, rezsióradíj / havidíj / szorzó) rugalmasan igazítjuk az Ön igényeihez, ezáltal előre kalkulálhatja a költségeit.
  • Cége által leigazolt havi teljesítés alapján folyik a bérszámfejtés, ami egyben elszámolásunk alapja is.