Awi hegesztő állás

Németországi munkára keresünk AWI hegesztőket!

(Regensburg, München, Hannover környékén)

Amit elvárunk:

– 141 (AWI) vagy 141/111 (AWI kombinált) rozsdamentes és szénacél hegesztési technikák ismerete

– Minősítés, valamint tűzvédelmi szakvizsga nem elvárás

– Előnyt jelent bármilyen idegennyelv ismerete (leginkább angol vagy német)

– Tervezhető munkarend

– Precíz, és megbízható munkavégzés

– Több éves hegesztésben szerzett tapasztalat

Feladat:

– Csőrendszerek hegesztése saválló, szénacél

– Különböző átmérőjű, anyagú, falvastagságú csövek és fittingek összehegesztése

– Lemezek összeállítása és hegesztése

Amit kínálunk:

– Kiemelt bérezés

– Bejelentett hosszútávú folyamatos munka

– Ingyenes szállás – lakás, vagy apartman, 1-2 ágyas szobákban

– Első kiutazás megtérítése

– Stabil hátterű cég (Zrt.)

Azonnali kezdés! Amennyiben felkeltette hirdetésünk, várom telefonszámát, üzenetét, vagy hívását!

Izometriás csőszerelő állás

Németországi munkára keresünk izometriás csőszerelőket!

– Izometriás rajz ismerete

– Önálló munkavégzés műszaki rajzról

– Több éves izometriás csőszerelői tapasztalat

Feladat:

– Csőrendszerek kiépítése izometria alapján / Kenőanyagok csőrendszerei

– Előgyártás technológiai rajz alapján

– Építési és bontási feladatok

– Ingyenes szállás – Lakás, vagy apartman, 1-2 ágyas szobákban

Dániel Oláh Ügyvezető igazgató/tulajdonos
+36703908022